Informacje o obiekcie

Domki holenderskie położone są nad urokliwym Jeziorem Okonińskim. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 33 m2 i składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz dwóch sypialni. Domki są w pełni wyposażone i umeblowane. Na wyposażeniu znajdują się: garnki, naczynia, sztućce, mikrofalówka, toster, czajnik, telewizor, radio, suszarka do włosów.

Do każdego domku przypisany jest kajak. Korzystanie z niego w trakcie pobytu jest darmowe. Istnieje również możliwość wynajęcia łódki z wiosłami w cenie 30 zł za godzinę.

Nasza wieś leży w centrum Borów Tucholskich. Do Śliwic jest 9 km, do Tucholi – 23 km, a do Czerska – 16 km. We wsi znajduje się sklep-bar, który w sezonie serwuje ciepłe obiady i zimne napoje. Po przeciwnej stronie jeziora działają cztery ośrodki wypoczynkowe (dwie z nich mają restauracje) oraz kultowy bar (oferujący pierogi grillowaną rybę, karkówkę, szaszłyki i zupy). Restauracje znajdują się także w Śliwicach, w Czersku i w Tucholi. Zakupy można zrobić w pobliskiej Rosochatce (7 km) i Śliwicach. W okolicy atrakcja turystyczna – akwedukt w Fojutowie, jeden z najciekawszych obiektów hydrologicznych w Polsce, gdzie krzyżują się dwa cieki wodne – Wielki Kanał Brdy i Czerska Struga.

W obiekcie nie ma sieci Wi-Fi.

Gości prosimy o parkowanie swoich samochodów przed obiektem według poniższej mapy. Linią ciągłą zaznaczono drogę prowadzącą z domków na parking. Odległość między parkingiem a domkami wynosi ok. 400 m. Na czas meldowania się i wymeldowywania samochodem można podjechać pod domek (linia przerywana), co ułatwi rozpakowanie bagaży.

Zapraszamy!

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij